11 Komentarzy

  1. Adam

    Gdzie daleko szukać…. Mam takie 2 osoby w rodzinie A raczej 7 , bo członkowie ich rodzin też są takimi energetycznymi pasożytami. Bo tak nazywam takie osobliwości….Mam też tak , że na kilometr wyczuję takiego PASOŻYTA,wystarczy ,że zamienię kilka słów. Unikać i jeszcze raz unikać i nie wchodzić w interakcję. A jak się nie da całkowicie wykluczyć kontaktów to przeprowadzić rytuały ochronne, nosić talizmany na zawistne oko i nie zapraszać PASOŻYTÓW do swojego domu, a jak już przylezą to po ich wyjściu szybciutko okadzić mieszkanie białą szałwią,umyć podłogę wodą z octem i solą. Interesuję się tym tematem na serio już od ok roku. Dziś wyczuwam PASOŻYTY i wiem jak im się postawić i ochronić siebie. I jaki mam ubaw jak ja wiem z.,że jemu się wydaje ,że nie wiem co chce zrobić. Dwoi się i troi A tu energetyczna ŚCIANA. UBAW mam po pachy. Ale temat jest poważny ,powiem ,że śmiertelnie poważny i powszechny. Tylko świadomość takich sytuacji ,budowanie świadomej energii i ochrony siebie, Ochroni Cię przed PASOŻYTAMI. POZDRAWIAM.

  2. Agnieszka

    Czułam, iż niektórzy ludzie są “inni”. Po spotkaniu z nimi brakowało mi sił i chęci do zrobienia czegokolwiek. Przez przypadek, myszkując w księgarni trafiłam na książkę “Wampiry energetyczne. Jak je rozpoznać i uwolnić się od szkodliwych relacji” A może to nie był przypadek…. Przeczytałam i teraz już wiem, kogo powinnam unikać.

  3. mośka

    odpromiennik creatosa na wampiry energetyczne polecam. jest ich bardzo dużo wokół nas, wiele osób może nam odbierać pozytywną energię, przymuszać do czegoś czy przytłaczać. trzeba przed tym się bronić by lepiej i żyć i lepiej sobie radzić na polu prywatnym jak i zawodowym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *