O Eco-Zen

Eco-zen jest wynikiem Nowej Drogi. Przestrzenią, w której pojawiać się będą treści aktualnie mnie zajmujące. Na początku potrzebowałam miejsca, w którym mogłabym dzielić się wege-przepisami, odkryciami związanymi ze zdrowym stylem życia, naturalnymi terapiami, a także przemyśleniami z zakresu szeroko pojętej duchowości, poszukiwania własnego ja, przestrzeni, energii, większej całości… Oczywiście w trakcie tworzenia okazało się, że tematyka się wymyka:) Zaczęły wypływać nieplanowane tematy, refleksje odnoszące się do bieżących wydarzeń (czasem zbyt emocjonalne), ciekawostki eko-branżowe (czasem z przymrużeniem oka)…
Jednak jako, że przestrzeń ta ma być przestrzenią żywą, pozwalam, by kształtowała się sama niczym dziki ogród. Czasem pojawią się chwasty, czasem coś niespodziewanie zakwitnie.

Zapraszam do Zaglądania i Komentowania. To Wy możecie wyznaczyć Nowe Kierunki w tej przestrzeni lub dosadzić nową roślinkę (szczegóły w zakładce Współpraca).

O mnie: Ponad 3 lata temu uciekłam z miasta do lasu. Był to finał wieloletniej Przemiany ;) Staram się żyć w zgodzie ze Sobą, swoim rytmem i potrzebami, podążać swoja drogą… Nie żyję w szałasie, ale nie mam telewizora;) Nie żywię się korzonkami, jednak staram się wybierać dobre, wzmacniające produkty (w dużej części z własnego ogródka i z lasu…). Poza tym piszę, śpiewam, gram, medytuję, tworzę i przede wszystkim JESTEM :)

1454459044[1]

 

One Comment

 1. Ziuta71

  hejka

  dopiero dzisiaj trafilam po raz 1 szy na twoj blog i jest fajny,
  napisz cos pls o twojej przeprowadzce do lasu(twoja historia)chetnie ze zdjeciami
  ja marze ….i choc lubie Lodz bo sie wychowalam ale na dzis wole ja nie na codzien
  pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *