5 Komentarzy

 1. Słyszałam już jakiś czas temu o cudownych właściwościach wody z cytryną. Tak zwyczajny mogłoby się wydawać napój, a tak leczniczy. Już od dziecka często pijałam wodę z cytryną i dziś też zawsze mam w domu ten owoc, z którego przyrządzam smaczny i zdrowy napój sobie i dzieciom.

 2. Magdalena

  Zdrowe pyszności! Świeże, orzeźwiające, bez kalorii, pyszne. Wspaniała alternatywa dla słodkich i niezdrowych napoi, które nie gaszą pragnienia, a nawet go wzmagają. A woda z cytryną, to na dodatek lepsze trawienie, odporność, samopoczucie… I do tego szybko i tanio. Super. I poza tym ten niesamowity specyfik pięknie wybiela dłonie z przebarwień, a użyty do płukania włosów nadaje im blask. W szklankę, w bidon, na ręce, na włosy… Wiosną, latem, cały rok… Numer 1 do picia;)

 3. Syntiaa

  Tu do piękna poczekalnia,
  toż to cytryny pijalnia!
  Kwaśna witamin kopalnia,
  od stresu uwalnia,
  skórę unaturalnia,
  piękny uśmiech uaktualnia…

  Więc cytryną nie gardź kolego,
  nie dość, że smaczna, to zdrowa do tego!

 4. Monika G.

  Świetny napój na lato, jeśli ktoś lubi nieco kwaskowy smak wody. Rewelacyjnie szybkie do przygotowania, można pić ile się chce. Ja często robię cały dzbanek, bo mimo iż świetnie się prezentuje taki napój na stole to można go przygotować na grilla, piknik, na spacer czy na spotkanie rodzinne. Doskonale zastępuje mi każdy sok i inny napój, a że uwielbiam smaki cytrusowe, poprawia też mój nastrój:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *